5
5 (1)

Gerber Organic Храна за бебета, Пюре от тиква и сладък картоф, моето 1-во пюре, 125g, бурканче

Суровините в пюрето Gerber® Organic Тиква и сладък картоф идват директно от биологично земеделие. Всяка година биологичното им качество се сертифицира. 

Пюрето Gerber Organic Тиква и сладък картоф представлява чудесна комбинация от висококачествени и органични продукти, без добавени оцветители , аромати, консерванти , захар и сол, която допринася за обогатяването на вкусовете и изграждането на полезни хранителни навици, благодарение на разнообразното и балансирано меню.

 

Отзиви от клиенти

5

5
1 глобални рейтинги

Оценки

  • 5 star
    1
  • 4 star
    0
  • 3 star
    0
  • 2 star
    0
  • 1 star
    0
5
Yoana Yotova Ян. 15, 2025

Здравейте! Майка съм на 6-месечно момиче, а нейното любимо пюре е точно това на Гербер с тиква и сладък картоф - харесва ми консистенцията на пюрета, това че са без добавена сол/ захар и нишестета. Също ми допада фактът, че има еднокомпонентни пюрета и 80гр, които съм използвала в самото начало на захранването.

Присъединете се към Nestlé Baby Club

  Присъединете се към Nestlé Baby Club

Открийте предимствата на членството в Nestlé Baby Club

Супер-големи-спестявания

Aпликации

Наслади се на всички наши инструменти за родителство на едно място.

бурканче за пюре

Супер големи спестявания

Изпробвайте практически апликации

Експертни-идеи-и-съвети

Експертни идеи и съвети

Получете бързо помощ и отговори на вашите въпроси

xраненето-на-детето

Храненето на детето

Научете повече за храненето на детето